O NASNAPRAWA SAMOCHODÓWOFERTA HANDLOWAZAKUWANIE PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCHKONTRAHENCIGŁÓWNI DYSTRYBUTORZYKONTAKT

Oferta handlowa

W naszym asortymencie posiadamy: apteczki, gaśnice, kamizelki, młotki ewakuacyjne, tablice wyróżniające i ponadgabarytowe oraz trójkąty ostrzegawcze. Oferujemy tarcze i rolki do wszystkich typów tachografów, żarówki 12V i 24V oraz pasy transportowe, uchwyty i zabezpieczenia.

W naszym sklepie dostaniecie także Państwo reflektory, halogeny, lampy robocze, błyskowe (koguty), lampy obrysowe, zespolone oraz elementy optyczne i odblaski.

Ponadto posiadamy przewody elektryczne, paliwowe i pneumatyczne, przewody hydrauliczne i hamulcowe oraz przewody rozruchowe i zaciski (krokodylki). Oferujemy także węże do benzyny, oleju, wody i powietrza. Mamy w ciągłej sprzedaży wszystkie rozmiary przewodów tekalan oraz zakucia, szybkozłączki i redukcje.

W naszych częściach znajdziecie Państwo także błotniki i elementy zabudowy nadwozia, elastyczne łączniki i rury wydechowe oraz kliny pod koła. W ofercie mamy zawory, siłowniki, zestawy naprawcze i złącza (oryginalne i zamienniki), paski klinowe, łożyska, oringi, uszczelniacze i wiele innych.

Dysponujemy przeróżnymi rodzajami, gatunkami filtrów olejowych, paliwowych, hydraulicznych, powietrznych, kabinowych oraz pyłkowych i wodnych producentów MANN, KNECHT, HEGST, DONALDSOON, BALDWIN.

U nas zaopatrzą się Państwo także w oleje, smary, płyny eksploatacyjne, silikony, śruby, nakrętki, nity, podkładki, smarowniczki i zawleczki.

Nasza firma oferuje praktycznie wszystkie akcesoria do pojazdów. Na naszych sklepowych półkach odnajdą Państwo również sprężyny gazowe, klemy, odłączniki prądu, sygnały dźwiękowe, sygnalizatory cofania, sygnały pneumatyczne, klucze do kół oraz przewody do pompowania.

Ponadto posiadamy w naszej ofercie opaski, taśmy zaciskowe, taśmy izolacyjne oraz linki, odbojniki, przewody i kolanka gumowe, membrany, osłony gumowe, chlapacze, pióra wycieraczek, lusterka, ramki do tablic rejestracyjnych oraz rękawice robocze.

Nasza oferta jest bardzo bogata. Każdy klient w naszym sklepie znajdzie z pewnością interesujące go akcesoria. Nasz asortyment zawiera również bezpieczniki, konektory, gniazda i wtyki elektryczne, skrzynki i gniazda bezpieczników, przekaźniki, przerywacze, impulsatory i sterowniki, przełączniki, reduktory i regulatory napięcia.